WYDARZENIA SPORTOWE


3 czerwca odbył się finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych .czytaj więcej

30 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. czytaj więcej
16.05 2016r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.czytaj więcej

11 maja 2016r. na stadionie MOS i R w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Zawodach LA Dziewcząt i Chłopców Klas VI młodszych. czytaj więcej

01 kwietnia 2016r. odbyły się na lodowisku MOS iR w Giżycku zawody w jeździe szybkiej na łyżwach z cyklu "Łyżwiarskie talenty". czytaj więcej
17 kwietnia 2016r. odbyły się na stadionie MOS iR w Giżycku Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii klas szóstych, piątych i czwartych na szczeblu powiatowym. czytaj więcej
22. IV. 2016r. odbyły się w Ostaszewie Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. czytaj więcej

Turniej mini siatkówki


W niedzielę 20 marca odbył się turniej mini siatkówki, zorganizowany przez UKS "Czwórka Giżycko".
Tym razem rywalizowały najmłodsi siatkarki i siatkarze.W kategorii dziewcząt zagrało 16 drużyn :w tym cztery drużyny z naszej szkoły, w kategorii chłopców startowało 10 drużyn, w tym 4 z naszej szkoły.
Przyjechali do nas zawodnicy z Wilkowa, Węgorzewa, Ełku i Wydmin.
Wśród dziewcząt zwyciężyły siatkarki z Wilkowa, II miejsce zajęły Marta Chupka z Dominiką Górka. Trzecie miejsce także zajęła drużyna z Wilkowa.
W kategorii chłopców pierwsze trzy miejsca wywalczyli chłopcy z SP 4 z Ełku.
Wszyscy zawodnicy walczyli w duch fair play, świetnie się przy tym bawiąc. Dodatkową atrakcją były pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.
Najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, a najlepsi zawodnicy statuetki.

Sukces naszych siatkarek w mistrzostwach powiatu.
I miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt.
Dnia 14.01.2016 r w SP 4 odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii "2". Nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce. Skład drużyny: Dominika Górka, Marta Chupka, Natasza Mikołajun, Maja Łukasiewicz, Julia Cemka, Maja Doroszkiewicz.


I MIEJSCE SIATKAREK W TURNIEJU REJONOWYM W EŁKU.


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT -PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2015
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE CHŁOPCÓW -PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2015

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W MINISIATKÓWCE
W bieżącym roku szkolnym reprezentacja dziewcząt wywalczyła I miejsce w Województwie w minisiatkówce w kategorii "4" w kolejnej edycji turnieju "Moje boisko Orlik 2012"- turniej odbył się w Dobrym Mieście 23.10.2015 r

Nasze sukcesy :
- Zwycięstwo reprezentacji chłopców i dziewcząt w powiatowych zawodach w minisiatkówce, które odbyły się w naszej szkole dnia 18.11.2015 r
Reprezentacja dziewcząt:Julia Bolesławicz, Weronika Poczynek, Emilia Chmielewska,Marlena Skórnóg, Eliza Rodziewicz, Julia Balkiewicz, Kornelia Iwaszkiewicz, Aleksandra Wiszniowiecka, Weronika Szymańska, Dominika Górka
Reprezentacja chłopców:Hubert Wojciechowski, Krystian Bereza, Oskar Tiwończuk, Jan Dobko, Bartek Kur, Kuba Lewandowski, Konrad Dziąba oraz Hubert Maczyszyn.

- Młodsze siatkarki - klasy czwarte i piąte wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki, gdzie miały okazję walczyć z drużynami z Litwy, a także najlepszymi drużynami z całej Polski.
Najlepszy wynik - 6 miejsce na 33 drużyny uzyskały Zuzanna Hubacz oraz Julia Cemka.
W kategorii klas piątych grały Eliza Rodziewicz, Aleksandra Wiszniowiecka, Dominika Górka - zajęły 8 miejsce.
Ponadto w turnieju grały : Natasza Mikołajun, Marta Chupka, Maja Doroszkiewicz, Maja Łukasiewicz, Julia Goszczycka i Lena Darska.
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015

I. Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Dnia 09 kwietnia 2014 r w Galinach odbył się finał wojewódzki w Indywidualnych biegach przełajowych. W kategorii dziewcząt nasza reprezentacja zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta biegły w składzie:
1. Weronika Poczynek
2. Natalia Bereza
3. Emilia Chmielewska
4. Natalia Pietkiewicz
5. Natalia Konus
6. Martyna Buko
7. Wiktoria Rudnicka
8. Aleksandra Jacewicz
9. Ewa Szydłowska
10. Bakun Wiktoria
11. Łysik Ewelina

II. Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dnia 16.04.2014 r w Iławie odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii klas czwartych, piątych i szóstych. Klasy czwarte zdobyły II miejsce, klasy piąte również drugie pokonując kilkanaście innych szkół. Klasy szóste zajęły ósme miejsce. Skład sztafety klas czwartych:
1. Weronika Poczynek
2. Natalia Bereza
3. Emilia Chmielewska
4. Natalia Pietkiewicz
5. Natalia Konus
6. Julia Bolesławicz
7. Bartosz Kur
8. Krystian Bereza
9. Hubert Wojciechowski
10. Alan Braciszewski
Skład sztafety klas piątych:
1. Marrtyna Buko
2. Wiktoria Rudnicka
3. Bakun Wiktoria
4. Ciż Zuzanna
5. Zalewska Izabela
6. Zalewski Mateusz
7. Kucharski Adrian
8. Woronko Krzysztof
9. Ligęza Bartosz
10. Szmit Filip
11. Natalia Polasik
12. Ligęza Błażej
Skład sztafet klas szóstych:
1. Łysik Ewelina
2. Szydłowska Ewa
3. Jacewicz Aleksandra
4. Miałdun Katarzyna
5. Prus Gabriela
6. Dołęga Miłosz
7. Szukajt Kacper
8. Pyszko Marek
9. Pawlukojć Maciej
10. Biernath Mateusz
11. Zawistowska Oliwia


III. Powiatowe Zawody w Trójboju LA
Dnia 07.05.2014 r na Stadionie Miejskim w Giżycku odbyły się powiatowe Zawody w Trójboju LA Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich i czwartych. Zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców zajęliśmy 1 miejsce.
Dziewczęta:
1. Weronika Poczynek
2. Natalia Konus
3. Eliza Rodziewcz
4. Emilia Chmielewska
5. Natalia Pietkiewicz
6. Julia Bolesławicz
7. Anna Andrzejczuk
Chłopcy:
1. Hubert Wojciechowski
2. Bartosz Kur
3. Oskar Tiwończuk
4. Filip Zajkowski
5. Krystian Bereza
6. Krystian Pączek.
Ponadto w klasyfikacji indywidualnej mistrzami w Trójboju w powiecie zostali: Weronika Poczynek i Hubert Wojciechowski a v-ce mistrzami Natalia Konus i Bartosz Kur.

Ogólnopolska Akcja Ministra Edukacji Narodowej "Ćwiczyć każdy może".

TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ



KOMUNIKAT Z TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

4.11.2013 na stadionie giżyckim odbyły się powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych.
Reprezentacja z naszej szkoły bardzo dobrze wypadła. w kategorii dziewcząt młodszych /rocznik 2003/ zwyciężyła Weronika Poczynek z klasy 4 a,
trzecie miejsce zajęła Natalia Konus z 3c, szóste - Natalia Bereza z 4 a, ósme Emilia Chmielewska z 4b.
Startowały 43 dziewczeta, w trzeciej dziesiątce uplasowały się Anna Andrzejczuk z 4c oraz Kornelia Iwaszkiewicz z 4b.
W czwartej dziesiątce były Zuzanna Winiarz, Marlena Skórnóg, Amelia Dziąba, Julia Bolesławicz, Weronika Gwiazdowska, Weronika Szymańska oraz Julia Sylwestrzak - najmłodsza uczestniczka zawodów, uczennica klasy 3a.
W kategorii chłopców młodszych najlepiej pobiegł Hubert Wojciechowski - 3 miejsce, Łukasz Poświatowski - 5 miejsce oraz Filip Zajkowski - 9 miejsce, Krystian Bereza - 12 miejsce.
{Ponadto szkołę reprezentowali Aleksander i Mateusz Drwal, Oskar Tiwończuk, Alan Braciszewski, Bartosz Kur,
a w kategorii chłopców starszych - 1 miejsce - Maciej Pawlukiewicz, 3 miejsce - Marek Pyszko.
Pnadto biegli : Kacper Szukajt, Krzysztof Woronko, Miłosz Dołęga, Kozłowski Hubert, Biernath Mateusz, Mateusz Pietkiewicz, Fabian Braciszewski.
Dziewczęta starsze reprezentowały: Ewelina Łysik, Alicja Łożyńska, Patrycja Filipczuk,


Dnia 31.10.2013 roku odbył się turniej minisiatkówki w Ełku.
Dziewczęta z naszej szkoły, na co dzień trenujące w sekcji MOSiR Giżycko osiągnęły wielki sukces.
W kategorii "2" - rocznik 2003 :
I miejsce - Weronika Poczynek, Anna Andrzejczuk
II miejsce - Emilia Chmielewska, Julia Bolesławicz, Amelia Dziąba i Julia Balkiewicz
IV - Maja Niemira, Marlena Skórnóg
W kategorii "3":
II miejsce - Wiktoria Bakun, Wiktoria Rudnicka, Oliwia Borysieńka i Julia Grochowska
W każdej kategorii wiekowej startowało 16 drużyn.
Dziewczęta trenują pod opieką instruktorów Krzysztofa Maksimowskiego Iwony Kochanowskiej



Dnia 18.06.2012 w Olecku odbył się finał wojewódzki tenisa ziemnego.
Uczeń Marcin Woźniak zajął V miejsce, a Szymon Ławrukiewicz - IX miejsce.

Dnia 25.06.2012w Mragowie odbył się finał w siatkówkę plażową.
Nasza ekipa zajęła 4 miejsce.
Skład: Monika Fedusio, Paulina Wierbicka i Dominika Habyk.

Dnia 18 kwietnia 2012 r w Ostródzie odbyły sie finały wojewódzkie w mini siatkówkę dziewcząt w kategorii "3"- rocznik 2000.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.
Skład dziewcząt: Natalia Kiwicz, Anna Pieńkowska, Natalia Filipkowska, Martyna Masiulaniec, Julia Chrapowicka, Weronika Targońska, Klaudia Romotowska, Oliwia Ekstowicz.

Dnia 28 lutego 2012 r w Pasymiu odbyły się półfinały wojewódzkie w mini siatkówkę dziewcząt w kategorii "3" - rocznik 2000.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku zajęła I miejsce pokonując rywalki z Pisza, Ełku i Pasymia,
tym samym uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Skład dziewcząt: Natalia Kiwicz, Anna Pieńkowska, Natalia Filipkowska, Martyna Masiulaniec, Julia Chrapowicka, Weronika Targońska, Klaudia Romotowska, Oliwia Ekstowicz.


Dnia 16.03.2011 odbyły się półfinały wojewódzkie w minisiatkówkę dziewcząt z klas czwartych.
Nasza reprezentacja zdobyła I miejsce i uzyskała awans do finałów wojewódzkich.
Oto skład:
Natalia Kiwicz -4 d,
Lilia Gasparjan - 4 a,
Martyna Masiulaniec- 4 d,
Natalia Filipkowska - 4 b,
Julia chrapowicka - 4 c,
Sandra Domurad - 4b,
opiekun- Iwona Kochanowska


Dnia 01.06.2010 odbyły się w Olsztynie Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja SP 4 liczyła 5 osób.
Wyniki: Karolina Sołtaniuk: I miejsce w biegu na 60 m
I miejsce w biegu na 300 m
I miejsce w klasyfikacji ogólnej
Jakub Kochanowski: I miejsce w skoku wzwyż
I miejsce w skoku w dal
Kornelia Choroszko : II miejsce w rzucie piłeczka palantową
II miejsce w biegu na 300 m
II miejsce w klasyfikacji ogólnej
Jan Rogowski - II miejsce w skoku w dal
Mateusz Sokolnicki: II miejsce w biegu na 300 m


Dnia 24 maja 2010 r w Lubawie odbył się finał wojewódzki w czwórboju LA.
Reprezentacja dziewcząt składzie : Kornelia Choroszko, Karolina Sołtaniuk, Julia Rogucka, Olga Maśnik, Paulina Bułatecka i Edyta Chojnowska zajęły II miejsce i uzyskały awans do Mistrzostw Polski.
W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Kornelia Choroszko zajęła III miejsce.
W poszczególnych konkurencjach :
- bieg na 60 m - III miejsce - Karolina Sołtaniuk
- rzut p.palantową - II miejsce - Kornelia Choroszko
- skok w dal - III miejsce - Kornelia Choroszko
- bieg na 600 m - III miejsce - Kornelia Choroszko
W kategorii chłopców nasza reprezentacja w składzie : Jan Rogowski, Mateusz Sokolnicki, Jakub Kochanowski, Damian Tiwończuk, Kacper Cemka, Marcin Gałązka zajęła VII miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej chłopców Jan Rogowski zajął II miejsce, a Mateusz Sokolnicki - III miejsce.
W poszczególnych konkurencjach:
- bieg na 60 m - I miejsce - Mateusz Sokolnicki
- skok w dal - II miejsce - Jan Rogowski
Dnia 28.05.2010 r na stadionie Kortowie odbył się finał wojewódzki w Trójboju LA.
Reprezentacja dziewcząt składzie : Wiktoria Targońska, Dominika Redach, Dominika Habyk, Lilia Gasparjan i Julia Adasiewicz zajęła III miejsce.
Drużyna chłopców w składzie: Dawid Mistera, Olaf Łapiński, Dominik Olejnik, Rafał Piekarczyk i Michał Małanowski zajęła 6 miejsce.

Fokus 268 Jan Rogowski Karolina Sołtaniuk

Kornelia Choroszko Mateusz Sokonicki Trójbój LA - finał

Dnia 23.04.2010 r w Raszągu niedaleko Biskupca odbyły się mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych.
W kategorii klas czwartych SP 4 zajęła VII miejsce, w kategorii klas V - IX miejsce.
Najlepiej spisali się uczniowie klas VI zdobywając II miejsce.
Oto skład drużyny:
1. Karolina Sołtaniuk
2. Dominika Mizera
3. Ewelina Kur
4. Diana Tech
5. Kornelia Choroszko
6. Paulina Bułatecka
7. Rafał Adasiewicz
8. Jakub Kochanowski
9. Mateusz Sokolnicki
10. Marcin Gałązka
11. Jan Rogowski
Opiekun: Iwona Kochanowska


Uczniowie , którzy otrzymali stypendium sportowe w roku szkolnym 2009/2010

Adam Szydłowski - pływanie Jan Patejuk - taniec towarzyski Jan Rogowski - pływanie

Julia Wiszowaty - taniec towarzyski Karol Zalewski - pływanie Karolina Sołtaniuk - pływanie

Katarzyna Makowska - pływanie Lidia Bochan - pływanie Wiktoria Łukasik - pływanie

Mistrzowie województwa w biegach przełajowych Wicemistrzowie w pływaniu



Dnia 09.12.2009 r w Ełku odbyły się mistrzostwa rejonu w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z klas VI.
Nasze reprezentacje zdobyły II miejsce i tym samym awansowały do półfinałów wojewódzkich.
Skład drużyny dziewcząt:
1. Kornelia Choroszko
2. Anglika Grądzka
3. Małgorzata Krysia
4. Paulina Lis
5. Monika Makowczenko
6. Ewelina Kur
7. Karolina Podgórska
8. Martyna Habyk
9. Anita Ankiewicz
10. Diana Tech
Op. Iwona Kochanowska

Drużyna chłopców:
1. Jakub Kochanowski
2. Mateusz Sokolnicki
3. Adam Łopiałło
4. Jan Rogowski
5. Mikołaj Kozikowski
6. Marcin Podolski
7. Mateusz Zieliński
8. Krzysztof Janicki
9. Damian Hryniewicki

Dnia 30.11.2009 r odbyły się półfinały wojewódzkie w mini piłkę ręczną.
Chłopcy zajęli 3 miejsce a dziewczęta 4.
Skład drużyny dziewcząt:
1. Kornelia Choroszko
2. Angelika Grądzka
3. Paulina Lis
4. Dominika Kot
5. Olga Maśnik
6. Karolina Sołtaniuk
7. Magdalena Rawicka
8. Monika Makowczenko
9. Anna Filipczyk
10. Ewelina Kur
11. Paulina Bułatecka
12. Diana Tech

Chłopcy:
1. Jakub Kochanowski
2. Jan Rogowski
3. Mateusz Sokolnicki
4. Adam Łopiałło
5. Patryk Szukiełowicz
6. Marcin Gałązka
7. Marcin Podolski
8. Kamil Wojciechowski
9. Kacper Cemka

Dnia 24 listopada 2009 r odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w pływaniu dziewcząt i chłopców w Dobrym Mieście.
Osiągnięcia uczniów naszej szkoły:
Sztafety pływackie - 6x25m
Dziewczęta zajęły II miejsce:
- Karolina Sołtaniuk
- Martyna Nowicka
- Lidia Bochan
- Magda Sawicka
- Anna Filipczyk
- Monika Makowczenko
Chłopcy zajęli III miejsce:
- Karol Ciechanowicz
- Kuba Kochanowski
- Grzegorz Ziółkowski
- Michał Kujawa
- Tomasz Bogdański
- Wojciech Piotrowski

Wyniki indywidualne:
styl dowolny 50 m
Monika Makowczenko - III miejsce
Anna Filipczyk - IV miejsce
Karol Zalewski - IV miejsce
Tomasz Bogdański - VI miejsce

styl grzbietowy 50 m
Katarzyna Makowska - III miejsce
Magda Sawicka - IV miejsce
Jan Rogowski - III miejsce
Adam Szydłowski - VII miejsce

styl klasyczny 50 m
Karolina Sołtaniuk - III miejsce
Magda Sawicka - V miejsce
Wojciech Piotrowski - IV miejsce
Kuba Kochanowski - VI miejsce

styl motylkowy 50 m
Lidia Bochan - III miejsce
Katarzyna Makowska - IV miejsce
Karol Ciechanowicz - IV miejsce
Grzegorz Ziółkowski - VII miejsce

Klasyfikacja końcowa mistrzostw województwa :
dziewczęta - II miejsce
chłopcy - III miejsce



Dnia 15 października 2009r w Biskupcu odbył się finał wojewódzkich sztafetowych biegów przełajowych.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

Oto skład:
1.Karolina Sołtaniuk 6a
2.Magdalena Sawicka 6a
3.Kornelia Choroszko 6b
4.Dominika Mizera 6
5. Diana Tech 6b
6. Paulina Lis 6b
7.Ewelina Kur 6c
8.Izabela Bogdan 6c
9.Olga Maśnik 6d
10. Monika Pawelus 5 b
11. Julia Rogucka 5 b



Dnia 27.02.2009 r odbyły się półfinały w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców z klas V.
Dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do finałów, a chłopcy II miejsce.
Dnia 27.04.2009 będą walczyć w barażach o wejście do FW.
Skład reprezentacji dziewcząt:
1. Kornelia Choroszko
2. Anita Ankiewicz
3. Angelika Grądzka
4. Paulina Lis
5. Ewelina Kur
6. Diana Tech
7. Małgorzata Krysiak
8. Karolina Sołtaniuk.
Skład reprezentacji chłopców:
1. Jakub Kochanowski
2. Mateusz Sokolnicki
3. Adam Łopiałło
4. Patryk Szukiełowicz
5. Jan Rogowski
6. Mikołaj Kozikowski
7. Marcin Gałązka
8. Janicki Krzysztof

Dnia 10.12.2009 odbyły się półfinały wojewódzkie w minipiłkę ręczną chłopców.
Nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do FW.
Skład drużyny:
1. Szymon Herrmann
2. Michał Józwik
3. Jakub Kołdys
4. Robert Jakubowski
5. Piotr Karpiński
6. Norbert Choroszko
7. Jakub Skopnik
8. Mateusz Cemka
9. Dawid Gryka
10. Beniamin Romejko
11. Artur Haensel

Dnia 07.04.2009r odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
Klasy IV i V zajęły I miejsce, klasy VI - II miejsce i wszyscy awansowali do FW , które odbędą się 29.04.2009 r w Biskupcu.
Kl. IV - skład drużyny:
1. Damian Tiwończuk
2. Michał Kujawa
3. Tomasz Bogdański
4. Grzegorz Ksepka
5. Dawid Kuszczuk
6. Emil Modrzejewski
7. Julia Rogucka
8. Monika Pawelus
9. Anna Jakimczuk
10. Agnieszka Wróbel
11. Wiktoria Sosnowicz
12. Dominika Bujnowska

Kl. V - skład drużyny :
1. Kornelia Choroszko
2. Karolina Sołtaniuk
3. Diana Tech
4. Olga Maśnik
5. Dominika Mizera
6. Paulina Bułatecka
7. Marcin Gałązka
8. Jakub Kochanowski
9. Adam Łopiałło
10. Jan Rogowski
11. Adrian Chomański
12. Mateusz Zieliński

Kl. VI - skład drużyny:
1. Maja Bohdziewicz
2. Weronika Korczyńska
3. Ada Zalewska
4. Maria Kilanowska
5. Aleksandra Wójciuk
6. Natalia Adamczyk
7. Norbert Choroszko
8. Mateusz Cemka
9. Jakub Skopnik
10. Robert Jakubowski
11. Piotr Karpiński
12. Szymon Kurzedlak


Lekkoatletyczne Rekordy szkoły Podstawowej nr 4

L.p.

Konkurencje

Chłopcy

Dziewczęta

1.

Bieg na 60 m

Rafał Piekarczyk - 8,00 s

Paulina Kusznerczuk - 8,56 s

2.

Bieg na 600/1000 m

Patryk Bester - 3,14 s

Paulina Kusznerczuk - 1,53 s

3.

Skok w dal

Jan Rogowski - 5,10 m

Kornelia Choroszko - 4,58 m

4.

Skok wzwyż

Jakub Kochanowski - 165 cm

Emilia Dąbek - 135 cm

5.

Rzut piłeczką palantową

Daniel Misztuk - 67 m

Kornelia Choroszko - 50 m

Komunikaty sportowe.
1. Dnia 12.03.2008 r w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się finały wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych.
Reprezentacja SP 4 w składzie:
ˇ Karolina Sołtaniuk - IV a
ˇ Kornelia Choroszko - IV b
ˇ Paulina Bułatecka - IV c
ˇ Maja Bohdziewicz - Va
ˇ Paulina Chomańska - VI d
ˇ Marcin Gałązka - IV d
ˇ Adam Lopiałło - IV d
ˇ Piotr Karpiński - V c
Drużynowo zajęła III miejsce. Ponadto indywidualnie w kategorii dziewcząt rocznik 1997 i młodsze Kornelia Choroszko zajęła I miejsce, Karolina Sołtaniuk III miejsce w województwie warmińsko - mazurskim.

2. Dnia w Rucianem - Nida odbyły się mistrzostwa Regionu w mini piłkę siatkową dziewcząt.
Drużyna w składzie :
ˇ Małgorzata Kraj
ˇ Magdalena Szwaja
ˇ Weronika Korczyńska
ˇ Anna Trela
ˇ Agata Piotrowska
ˇ Adriana Maczyszyn
ˇ Kornelia Choroszko
ˇ Maja Bohdziewicz
ˇ Zdobyła III miejsce.

3. Dnia 14.04.2008 r w Gołdapii odbyły się rejonowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych.
Reprezentacja klas czwartych zdobyła I miejsce.
Skład drużyny:
ˇ Kornelia Choroszko
ˇ Karolina Sołtaniuk
ˇ Olga Maśnik
ˇ Paulina Bułatecka
ˇ Dominika Mizera
ˇ Diana Tech
ˇ Adam Łopiałło
ˇ Jakub Kochanowski
ˇ Kacper Cemka
ˇ Mateusz Sokolniki
ˇ Marcin Gałązka

Drużyna z klas piątych zdobyła III miejsce:
Maja Bohdziewicz
Magdalena Szwaja
Dominika Kwiatkowska
Adriana Zalewska
Natalia Adamczyk
Agata Piotrowska
Szymon Kurzedlak
Norbert Choroszko
Robert Jakubowski
Mateusz Cemka
Patryk Gadomski
Piotr Karpiński


4.12.04.2008 r odbyły się międzyszkolne rozgrywki w "Dwa ognie usportowione".
Reprezentacje klas czwartych - chłopcy i dziewczęta zajęły I miejsce.
Kornelia Choroszko
Anita Ankiewicz
Małgorzata Krysiak
Małgorzata Wągiel
Angelika Grądzka
Ewelina Kur
Martyna Habyk
Olga Maśnik
Katarzyna Langner
Karolina Sołtaniuk
Diana Tech

Jukub Kochanowski
Patryk Szukiełowicz
Łukasz Jankowski
Rafał Karpiński
Adrian Stachelek
Paweł Grochocki
Mateusz Sokolnicki
Adam Łopiałło
Marcin Gałązka
Wojciech Łożyński
Mikołaj Kozikowski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W PŁYWANIU POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

Łukasik Wiktoria
- I miejsce z czasem 43.94 w kategorii 10 lat i młodsi stylem 50m grzbietowym.
- I miejsce z czasem 1:38.74 w kategorii 10 lat i młodsi stylem 100m grzbietowym.

Mistrzostwa województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt w Narzymiu - 29.05.2008 - V miejsce naszej szkoły


Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas 3 - maj 2008 - 3 miejsce dziewcząt i 2 miejsce chłopców